Sıkça Sorulan Sorular

ÜRÜNLERİN KALİTESİ VE KİŞİSEL GÜVENLİK KULLANDIĞINIZ MALZEME VE MATERYALLER GERÇEKTEN 1.SINIF KALİTEYE Mİ SAHİP?

Yaptığımız iş kalitesizliği kaldırmayacak cinsten, bu nedenle ARBE Design ekibinin hazırladığı her ürün onlarca deneme ve geliştirmeden sonra satışa sunuluyor. Kullanılan çam ağaçları son aşama öncesi besleme ve işlemlerden geçiyor.

BEĞENMEDİM, İADE ETMEK İSTİYORUM?

Özel ebatlarda veya özel istekler tasarımlarda baz alınmadığı sürece iade hakkınız tabiki yasal olarak vardır.

KREDİ KARTI BİLGİLERİM KAYDEDİLMİYOR DEĞİL Mİ? KREDİ KARTIMI KULLANMAKTA TEREDDÜT YAŞIYORUM?

Güvenli alışverişini sağlamak için 128bit SSL kullanıyoruz. Bu sistem Dünya genelinde kullanılan modern bir alt yapı ve kuruluma sahip olan 3D Security ve Güvenlik Sertifikasına sahip olan bir sistem. Gönül rahatlığıyla kredi kartınla alışverişini tamamlayabilirsin.

ÖNERİLER,İSTEKLER VE İŞ BİRLİĞİ BU FİKRE ÇOK YAKIŞACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM ÜRÜN VEYA ÜRÜNLER VAR.SİZE ÖNEREBİLİRMİYİM?

Arbe Design bir aile ve sende bu ailenin bir parçasısın.info@arbedesign.com bu önerilerini gündemimize alacağımız portal. Hem de keyifle ve gururla.  TOPLU SİPARİŞ İÇİN İNDİRİMİNİZ OLUYOR MU?   Bu fikri her yeni bir kişiye ulaştırma bizim için çok önemli. E sen diyorsan ki çook kişiye ulaşacaksınız. Seve seve indirim oluyor.

KURUMSAL SİPARİŞ ALIYORMUSUNUZ?

Evet tabiî ki. Kuruldukları günü merak eden, çalışanlarını özel hissettirmek isteyen vb. kısacası ahşabın büyüsüne aşık onlarca vizyonlu ve değerli kurumlara hizmet veriyoruz.

SİZİNLE ORTAK BİR ŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM, İSTİYORUZ?

Buyursunlar efenim :) info@arbedesign.com adresine sana ulaşmamız için bilgilerini ve düşündüğünü açıklamalısın. Ve aklına takılan burada yazılı olan sorular hariç her şey için destek@arbedesign.com adresinden sorularını keyifle cevaplamak için bekliyor olacağız.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE ÇALIŞIYORSUNUZ?

Yurtiçi Kargo ve UPS kargo ile çalışıyoruz.

KARGO ÜCRETİ VAR MI?

Hayır,yok.Tüm Türkiye’ye adrese teslim ve ÜCRETSİZ.

KAÇ GÜNDE KARGOYA VERİLİR?

Her tasarım ve ürün özenle ve sabırla hazırlanmakta. Sipariş sırasında tercih etmiş olduğun ürüne göre 7 ila 15 ‘’iş’’ günü içerisinde kargo çıkışı sağlanmış olucaktır.

KARGOYA VERİLDİKTEN KAÇ GÜN SONRA ELİMDE OLUR?

24 Saat sonra sana ulaşması muhtemeldir. Bulunduğunuz Şehir ve Bölge ye göre teslimatlar 1-2 iş gününü bulabiliyor.

KARGOM ELİME ULAŞMADI.VERİLDİĞİNE DAİR MAİL VE SMS ELİMDE MEVCUT,NE YAPMALIYIM?

İlk olarak seninle paylaştığımız kargo mailinde yer alan linke tıklayarak kargonun nerede olduğunu gözlemlemelisin. Kargon sana ulaşmış olabilir. Adreste bulunamaman veya çağrıları cevapsız bırakman sebebi ile sana ulaştırmaya çalışan kargo şubesine geri dönecektir. Burada en fazla 48 Saat kalıp, bize iade edilecektir. Eğer bu aşamalardan farklı bir durum varsa bize destek destek@arbedesign.com adresinden ulaşabilirsin.

ÜRÜNLER KARGO TAŞIMASINDA ZARAR GÖRÜR MÜ? KIRILIP,HASAR GÖRÜR MÜ?

Bu durum için gerekli test ve çalışmaları başarıyla tamamladık. Özel koruma ambalajları ürünlere kargo taşımasında eşlik ediyor. Bahsettiğin durumla karşılaşılırsa senden çok biz üzüleceğiz.

PEKİ YA YURT DIŞINA GÖNDERİM?

Evet yurt dışına gönderimiz olmakta. Ancak kargo ücreti ve teslim süreleriyle ilgili lütfen info@arbedesign.com adresinden sorularını keyifle cevaplamak için bekliyor olacağız.

SİPARİŞİMİN DURUMUNU NEREDEN ÖĞRENEBİLİRİM?

Siparişlerinizin adım adım her durumu size mail olarak paylaşılacaktır. Sipariş verirken girmiş olduğunuz mail adresi üzerinden durumunu kontrol edebilirsiniz.